Cześć!

Nazywam się Tomasz Zalewski

i nauczę Cię języka niemieckiego.

 

 

Kilkanaście lat temu, podobnie jak Ty, nie znałem zbyt dobrze języka niemieckiego. Nie miałem wówczas ŻADNEJ strategii ani na naukę słownictwa, ani na opanowanie gramatyki.
Przez lata jedynym stosowanym przeze mnie sposobem było monotonne powtarzanie sobie słówek na zasadzie: “pies” – “der Hund”, “der Hund” – “pies”, “pies” – “der Hund”, “der Hund” – “pies”… I tak kilkanaście razy w kółko.

Skuteczna nauka języka niemieckiego była mi naprawdę obca. Jej efekty były żenujące, a sama nauka nudna, żmudna i demotywująca. Mimo wszystko marzyłem o ukończeniu studiów germanistycznych.

Musiałem więc wymyślić jakiś system, który w sposób skuteczny i motywujący minimum 5-krotnie przyspieszy przyswajanie słownictwa obcojęzycznego oraz zrozumienie i opanowanie zasad gramatycznych. Jednakże długo nie mogłem znaleźć “złotej recepty” na sukces. Niestety, podobnie jak u większości osób uczących się, żadna czarodziejska metoda nie wpadła mi do głowy.

Mimo to nie miałem zamiaru rezygnować z marzeń i uparłem się, że dostanę się na upragnione studia germanistyczne i je ukończę. Jako, że do egzaminów wstępnych pozostało już bardzo mało czasu, postanowiłem tymczasowo “olać” naukę słownictwa, gdyż stosując opisaną wyżej metodę zwyczajnie traciłem czas.

A nawet gdybym już znalazł sposób na słownictwo i tak musiałbym mieć naprawdę sporo szczęścia, żeby na egzaminie trafić akurat na te słówka, których uczyłem się tuż przed egzaminami. A zaległości miałem ogromne…

JĘZYK NIEMIECKI TO MOJA PASJA, KTÓRĄ CHCĘ SIĘ Z TOBĄ PODZIELIĆ

Odkąd tylko poznałem język niemiecki, a było to we wczesnych latach szkoły podstawowej, chciałem wiedzieć o nim więcej i poznać lepiej. Dlatego też z przyjemnością zapisałem się na zajęcia pozalekcyjne. I tak mi już zostało.

Od tamtej pory niemiecki zawsze był ważnym elementem mojego życia.Nie tylko ukończyłem Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, stając się germanistą z wykształcenia, ale też język ten był istotnym elementem na każdym etapie mojego doświadczenia zawodowego.

Kilka lat spędziłem nawet u naszych zachodnich sąsiadów – w przepięknym Monachium, dzięki czemu miałem codzienny kontakt z prawdziwym i żywym językiem niemieckim.

W międzyczasie poznałem wiele skutecznych metod nauki, dzięki którym przyswajanie wiedzy staje się łatwe i skuteczne. I wiesz co? Z przyjemnością pokażę Ci jak się to robi!

Rozejrzyj się po stronie. Czuj się jak u siebie. Znajdziesz tu ogromną ilość materiałów, które pomogą Ci opanować ten ciekawy język.Koniecznie też zapisz się na DARMOWE lekcje NA ŻYWO. I pamiętaj, że w razie czego zawsze jestem do Twojej dyspozycji.

Jestem tu po to, by Twoja nauka niemieckiego była nie tylko efektywna, ale i przyjemna. Dostaniesz ode mnie wszelkie potrzebne narzędzia, by tak właśnie było.

A zatem – do dzieła! Razem damy radę!

Jeśli masz już dość bezmyślnego,
czasochłonnego, frustrującego
i nieskutecznego kucia!

Chcesz W KOŃCU nauczyć się niemieckiego,
poświęcają na to mniej czasu przy jednocześnie
nadspodziewanych efektach?

 

Chcesz odważnie mówić po niemiecku
całymi zdaniami już po MIESIĄCU nauki?

 

Zapisz się na NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ 
rozmowę ze mną! 

KLIKNIJ TUTAJ, żeby się zapisać na rozmowę