logo niemiecki z pasją

prowadzi

Tomasz Zalewski

Odkryj 3 Sekrety Skutecznego Niemieckiego, Dzięki Którym Zwiększysz Swoje Zarobki Nawet o 37% W Ciągu 3 Miesięcy Lub Krócej [Studium Przypadku]

Bezpłatne Szkolenie Online nie tylko dla osób pracujących w Niemczech…

Akceptuję politykę prywatności

Dołącz Na To Jednorazowe, Bezpłatne Szkolenie Na Żywo

Zarezerwuj miejsce na 07 Lutego 2021, godz. 20:02

Timer has expired!

Podczas  Szkolenia Na Żywo  dowiesz się jak skutecznie nauczyć się języka niemieckiego, aby swobodnie komunikować się w pracy i w życiu codziennym, a także aby raz na zawsze pozbyć się “blokady językowej”

Jako szkoleniowiec z 6 letnim stażem, doskonale wiem jakie są bolączki początkujących i średniozaawansowanych, w skutecznym komunikowaniu się w języku niemieckim. 

Na tym BEZPŁATNYM Szkoleniu Na Żywo pokaże Ci 3 sekrety, którymi dzielę się tylko z moimi podopiecznymi , a które pozwolą Ci w bardzo krótkim czasie podnieść swoje umiejętności językowe i zwiększyć zarobki nawet o 37%

Nie Przegap!  Bądź ze mną na tym Szkoleniu Online już 07.02.2021r. o godz. 20:02

Poniżej mała próbka tego, o czym będziemy rozmawiać podczas Szkolenia. Jest to wiedza, którą dzielę się tylko z moimi podopiecznymi na płatnych kursach grupowych.

Sekret #1

Jak pozbyć się “blokady językowej” w mówieniu po niemiecku?

Sekret #2

Jak porozumiewać się pełnymi zdaniami, aby zrobić piorunujące wrażenie na naszych rozmówcach?

Sekret #3

Jakie są najczęściej używane czasowniki, które odpowiadają za 85% komunikacji?

Prezentowane przez Tomasza Zalewskiego

Kilkanaście lat temu, tak jak Ty, nie znałem zbyt dobrze języka niemieckiego. Nie miałem ŻADNEJ strategii ani na naukę słownictwa, ani na opanowanie gramatyki.

Przez lata jedynym stosowanym przeze mnie sposobem było monotonne powtarzanie sobie słówek. Szybko zdałem sobie sprawę, że nie tędy droga!

Musiałem wymyśleć system, który skutecznie i drastycznie zwiększy przyswajanie słownictwa oraz opanowanie zasad gramatycznych niemieckiego.

Od tego czasu wiele się zmieniło, spędziłem kilka lat w Monachium, ukończyłem studia germanistyczne, a dzisiaj z sukcesami dzielę się tą wiedzą z innymi poprzez Fanpage “Niemiecki z Pasją”.

Zwiększ Swoje Zarobki Tak Jak Inni Moi Kursanci

Pokażę Ci przykłady moich kursantów, którzy tak jak Ty nie mieli pewności siebie w mówieniu po niemiecku, a dzisiaj radzą sobie po prostu świetnie!

07.02.2021r. godz. 20:02Sub Text

Akceptuję politykę prywatności

Copyright © Tomasz Zalewski Niemiecki z Pasją. All Rights Reserved.